Наші новини

Переможці Всеукраїнської інтернет-олімпіади з української мови

2021-10-18

Учні 5-А, 6-А, 6-Б, 8-А та 8-Б класів (учитель Возна Світлана Анатоліївна) взяли активну участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови "Олімпіада - Осінь 2021" та показали гарні результати.

Абсолютними переможцями стали учень 5-А класу Гапонько Іван та учениця 6-Б класу Шевченко Альбіна, які набрали максимальну кількість балів 15 з 15 і будуть брати участь тепер у ІІ етапі олімпіади, що відбудеться в листопаді.

Також ІІІ призові місця посіли Щербина Вероніка, Юрчук Анастасія (6-Б клас), Магдич Віра (7-А клас).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших здобутків та перемог!

Святкові заходи до Дня українського козацтва та Дня Захисника України

2021-10-13

Вітаємо з Днем захисників і захисниць України! З днем козацтва!

13 жовтня 2021 року в початковій школі відбулися заходи з нагоди прийдешніх свят. Адже 14 жовтня відзначаються День захисника України, День українського козацтва та День Покрови Пресвятої Богородиці (оскільки Матір Божа вважається захисницею і покровителькою козаків).

У 1-А класі (класний керівник Брожик Діана Миколаївна) пройшов захід під гаслом "Ми козацького роду"!

У 2-А класі (класний керівник Пономаренко Ірина Борисівна) навчаються, мужні, сміливі, розумні, кмітливі козачата.

На виховній годині, до Дня Козацтва та Дня Захисника України, вони ці вміння вдало продемонстрували, а також дізналися про історію виникнення свята.

Учні 2-Б класу (класний керівник Осмоловська Діана Анатолііївна)провели "Козацькі ігри" та перевірили свої сили.

Щиро бажаємо всім мирного неба, міцного здоров'я, щастя і добра.